MANICURE I PEDICURE – Świnoujście

Manicure i pedicure to zabiegi pielęgnacyjny dłoni i stóp. Decydują się na nie kobiety w różnym wieku. Zadbane paznokcie są wymagane w wielu zawodach. Dlatego warto udać się do salonu urody, aby skorzystać z umiejętności specjalistek i poprawić wygląd paznokci. W naszym gabinecie kosmetycznym wykonujemy zarówno manicure klasyczny, jak i hybrydowy, który pozwala cieszyć się efektem nawet przez kilka tygodni. W ofercie dostępny jest również odświeżający i regenerujący paznokcie manicure japoński.

Wykonujemy także manicure dla mężczyzn. Szczególnie polecamy go panom, którzy w pracy mają kontakt z klientami. Jest odpowiedni również dla mężczyzn przygotowujących się do ważnych uroczystości, jak np. ślub i wesele. W gabinecie wykonujemy również pedicure. Zabieg nadaje ładny wygląd paznokciom u stóp, w związku z czym polecany jest przede wszystkim latem. Pedicure możemy wykonać nakładając zwykły lakier do paznokci lub hybrydę.

Jakie zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp znajdują się w ofercie?

Zapraszamy do gabinetu kosmetycznego na chwilę relaksu. Zadbamy o całe ciało naszych Klientów, w tym również o dłonie i stopy. Oprócz zabiegów manicure i pedicure wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne. Poprawią one nie tylko wygląd dłoni i stóp, ale także pozwolą się odprężyć i zapomnieć o codziennych zmartwieniach. Wśród nich znajdziesz:

  • peeling dłoni i stóp,
  • maskę na dłonie i stopy,
  • kąpiel parafinową dłoni i stóp,
  • zabieg spa (peeling, masaż i maska).

Korzystając z chwili relaksu w naszym gabinecie kosmetycznym nie należy zapominać o pielęgnacji twarzy. To właśnie ona, podobnie jak dłonie, jest wystawiona na działanie czynników zewnętrznych. Z tego powodu polecamy masaż twarzy oraz inne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające.